Новини та огляди
У нашому магазин╕ Ви ма╓те можлив╕сть придбати кондиц╕онери р╕зних тип╕в. Спершу визначимося, якими бувають кондиц╕онери ╕ позначимо базов╕ моменти при покупц╕ кондиц╕онер╕в.
Сучасний побутовий кондиц╕онер вряту╓ в╕д спеки та з╕гр╕╓ у прохолодний день. До того ж в╕н здатний очистити пов╕тря в╕д пилу та ╕нших забруднень та дозволя╓ контролювати р╕вень вологост╕ у прим╕щенн╕.
Асортимент у цьому сегмент╕ кл╕матично╖ техн╕ки дуже великий. Як не заплутатися та придбати саме ту модель, яка буде максимально корисною, зручною в експлуатац╕╖ та економ╕чною? Намагатимемося в╕дпов╕сти на це запитання. Перед Вами - г╕д по св╕ту представлених у нашому магазин╕ кондиц╕онер╕в, який допоможе зробити правильний виб╕р.
Типи кондиц╕онер╕в
У нашому магазин╕ представлен╕ найб╕льш затребуван╕ серед користувач╕в типи сучасних побутових кондиц╕онер╕в: наст╕нн╕ спл╕т-системи та моб╕льн╕ кондиц╕онери для п╕длоги.
Спл╕т-система склада╓ться з двох робочих блок╕в – зовн╕шнього та внутр╕шнього. Вони з'╓днан╕ м╕ж собою (герметичний трубопров╕д для циркуляц╕╖ холодоагенту, без якого неможливе охолодження пов╕тря, електрокабель).
Безпосередн╓ охолодження пов╕тря або його об╕гр╕в (за наявност╕ тако╖ функц╕╖, зрозум╕ло) в╕дбува╓ться у внутр╕шньому блоц╕, який може бути встановлений у будь-якому зручному м╕сц╕ у прим╕щенн╕ (у межах максимально можливо╖ для конкретно╖ модел╕ довжини трубопроводу). Внутр╕шн╕й блок включа╓ так╕ важлив╕ елементи кондиц╕онера, як випарник, пов╕трян╕ ф╕льтри, вентилятор, що забезпечу╓ циркуляц╕ю пов╕тря.За межами прим╕щення, що обслугову╓ться кондиц╕онером, встановлю╓ться зовн╕шн╕й блок з компресором ╕ конденсатором, а також зовн╕шн╕м вентилятором великого д╕аметру, що забезпечу╓ подачу пов╕тря для конденсац╕╖ газопод╕бного холодоагенту ╕ переходу його в р╕дкий стан.
Головний плюс спл╕т-системи - досить висока холодо-╕ теплопродуктивн╕сть (якщо ╓ режим об╕гр╕ву), а також тиха робота: в прим╕щенн╕ знаходиться лише малошумний внутр╕шн╕й блок, а найгучн╕ш╕ елементи конструкц╕╖ винесен╕ за його меж╕. Значний м╕нус – необх╕дн╕сть профес╕йних монтажних роб╕т.
Моб╕льний кондиц╕онер моноблок, у якого вс╕ робоч╕ елементи знаходяться в одному корпус╕. Це одночасно плюс ╕ м╕нус. Позитивне в тому, що так╕ пристро╖ не вимагають профес╕йного монтажу - потр╕бно т╕льки вивести шланг в╕дведення теплого пов╕тря з прим╕щення, причому схема виведення може бути пост╕йною (коли кондиц╕онер використову╓ться в одному м╕сц╕) або тимчасовою (через в╕дкрит╕ балконн╕ двер╕, в╕кно, але ефективн╕сть роботи в у цьому випадку нижче). До того ж так╕ модел╕ досить компактн╕, пор╕вняно з╕ спл╕т-системами, можуть використовуватися в р╕зних прим╕щеннях, прост╕ у транспортуванн╕.
Головний м╕нус моб╕льного кондиц╕онера – шум. Через те, що нема╓ под╕лу на два корпуси, так╕ модел╕ шумлять значно сильн╕ше, н╕ж внутр╕шн╕й блок спл╕т-системи. До того ж моб╕льн╕ кондиц╕онери зазвичай менш потужн╕. ╤нверторн╕ кондиц╕онери
Останн╕м часом дедал╕ б╕льше поширен╕ ╕нверторн╕ кондиц╕онери (переважно, це спл╕т-системи).Управл╕ння потужн╕стю кондиц╕онера завдяки частотному перетворювачу струму (╕нвертору) в╕дбува╓ться плавно, а чи не дискретно, як ╕ звичайних моделях. Це дозволя╓ точн╕ше п╕дтримувати задану температуру. А охолодження пов╕тря в╕дбува╓ться швидше. Також ╕нверторн╕ модел╕ пом╕тно економ╕чн╕ш╕ за не╕нверторн╕ (р╕зниця витрати електрики може доходити до 35%), вони працюють тих╕ше. Кр╕м того, так╕ кондиц╕онери довгов╕чн╕ш╕ — нема╓ частого включення та вимикання компресора, адже саме при включенн╕ ╕ в╕дбува╓ться його основне зношування.
Ще недавно, к╕лька рок╕в тому, ╕нверторн╕ спл╕т-системи коштували пом╕тно дорожче за не╕нверторн╕. Але сьогодн╕ у продажу ╓ ц╕лком доступн╕ за ц╕ною модел╕.
Потужн╕сть охолодження
Найважлив╕ший параметр, який сл╕д враховувати при покупц╕ кондиц╕онера, - потужн╕сть охолодження (з нею пов'язана ╕ здатн╕сть, що охолоджу╓). Тут все досить просто: ор╕╓нтуйтеся на те, що 1 кВт потужност╕ охолодження кондиц╕онера потр╕бно для обслуговування прим╕щення площею близько 10 м ² з висотою 2,8-3 м.
Не забувайте про те, що знижувати температуру пов╕тря зазвичай потр╕бно не в порожньому прим╕щенн╕, а там, де можуть бути р╕зн╕ прилади, що вид╕ляють тепло (телев╕зор, комп'ютер ╕ т. д.). ╢ й ╕нш╕ «теплоутворююч╕» фактори: велика площа скл╕ння, ступ╕нь ╕нсоляц╕╖ (осв╕тленост╕ сонцем), останн╕й поверх будинку (зазвичай у квартирах на останн╕х поверхах спекотн╕ше). Так що краще купувати модель ╕з деяким запасом по потужност╕.
Виробники зазвичай вказують у характеристиках максимальну площу прим╕щення, на обслуговування яко╖ розрахований кондиц╕онер, але, як правило, маються на уваз╕ якраз ╕деальн╕ умови роботи (коли в к╕мнат╕ нема╓ джерел тепла), як╕ р╕дко можна досягти в реальному житт╕. Потужн╕сть об╕гр╕ву
Як уже зазначалося, багато моделей кондиц╕онер╕в можуть не т╕льки охолоджувати пов╕тря в прим╕щенн╕, але й працювати в режим╕ об╕гр╕ву. В цьому випадку при покупц╕ сл╕д звернути увагу на потужн╕сть об╕гр╕ву. Вона зазвичай у 3–4 рази б╕льша за споживану потужн╕сть: на 1 кВт використовувано╖ енерг╕╖ кондиц╕онер вид╕ля╓ 3–4 кВт тепла.Сп╕вв╕дношення потужност╕ об╕гр╕ву з площею прим╕щення приблизно таке ж, як ╕ у випадку з охолодженням, але вже додатков╕ джерела тепла можуть сприяти тому, що кондиц╕онеру для забезпечення як╕сного об╕гр╕ву знадобиться менший р╕вень потужност╕.
У нашому магазин╕ Ви можете придбати як кондиц╕онери, що працюють т╕льки на охолодження, так ╕ модел╕, як╕ мають об╕гр╕в.
Основн╕ режими та функц╕╖ кондиц╕онера
У сучасних кондиц╕онерах передбачено багато р╕зних режим╕в роботи, як╕ мають забезпечити користувачев╕ комфортний кл╕мат вдома.
Один ╕з найважлив╕ших ╕ потр╕бних режим╕в — автоматичний. Сенс у тому, що користувач зада╓ актуальну температуру, а кондиц╕онер, досягнувши ╖╖, дал╕ продовжу╓ цю температуру п╕дтримувати, пер╕одично включаючись ╕ вимикаючись або знижуючи ╕ п╕двищуючи ╕нтенсивн╕сть роботи (якщо це ╕нверторна модель), переходячи, якщо потр╕бно, режим об╕гр╕ву, пот╕м назад до охолодження ╕ т. д. Загалом погода в будинку п╕дтриму╓ться без допомоги користувача, автоматично.
Режим вентиляц╕╖ Коли в╕н активний, працю╓ лише вентилятор внутр╕шнього блоку. Потр╕бен р╕вном╕рного розпод╕лу пов╕тря по прим╕щенню. Актуальний, наприклад, в холодну пору року, коли потр╕бно «роз╕гнати» по к╕мнат╕ тепле пов╕тря в╕д батарей або об╕гр╕вач╕в, яке накопичу╓ться п╕д стелею, тод╕ як у п╕длоги може бути в╕дчутно прохолодно. Сл╕д розум╕ти, що режим вентиляц╕╖ в побутовому кондиц╕онер╕ не ма╓ в╕дношення до пров╕трювання, надходження до к╕мнати св╕жого пов╕тря. Функц╕я подач╕ св╕жого пов╕тря ╓ в основному у канальних кондиц╕онер╕в.Винятки ╓, але поки що вони досить р╕дк╕сн╕.
Режим осушення пов╕тря. Заради справедливост╕ зазначимо, що зниження вологост╕ - пост╕йний супутник охолодження пов╕тря. Адже тепле пов╕тря в кондиц╕онер╕ стика╓ться з холодним теплообм╕нником (у внутр╕шньому блоц╕), внасл╕док цього на теплообм╕ннику конденсу╓ться волога, що в╕дводиться через дренаж. Так що в ц╕лому пов╕тря ста╓ сух╕шим. Окремий режим осушення в╕др╕зня╓ться в╕д роботи за стандартною схемою тим, що контролю╓ться р╕вень зниження температури в прим╕щенн╕ - в╕н не перевищу╓ в цьому режим╕ 1 ° С (користувачу може потр╕бно т╕льки зробити пов╕тря суш╕, а не охолоджувати). Режим осушення реально потр╕бен т╕льки в рег╕онах ╕з вологим кл╕матом. Також ця функц╕я може стати в нагод╕ в прим╕щеннях з п╕двищеною волог╕стю.
Швидк╕сть вентилятора внутр╕шнього блоку. Що швидк╕сть роботи вентилятора, то б╕льше пов╕тря проходить через внутр╕шн╕й блок ╕ охолоджу╓ться чи нагр╕ва╓ться. Вентилятор - найгучн╕ший елемент конструкц╕╖ внутр╕шнього блоку, так що в╕д швидкост╕ його обертання залежить ╕ "параметр тиш╕": чим пов╕льн╕ше обертаються лопат╕, тим тих╕ше в прим╕щенн╕ з кондиц╕онером. В автоматичному режим╕ швидк╕сть обертання вентилятора регулю╓ сам кондиц╕онер, в╕рн╕ше електронна система управл╕ння. Але доступне под╕бне регулювання ╕ користувачев╕. Залежно в╕д модел╕ може бути 3-5 ф╕ксованих швидкостей.
Напрямок пов╕тряного потоку. Ще одна важлива р╕ч — можлив╕сть зм╕ни напряму пов╕тряного потоку, що створю╓ться у внутр╕шньому блоц╕. Регулювання його провадиться спец╕альними пластинами (жалюз╕) розташованими горизонтально на корпус╕.Так╕ жалюз╕ мають к╕лька ф╕ксованих положень. У режим╕ охолодження краще спрямовувати холодне пов╕тря вздовж стел╕, щоб воно не потрапляло безпосередньо на людей. При об╕гр╕в╕ тепле пов╕тря краще направляти вниз, так як воно легше за холодне ╕ все одно п╕дн╕меться. Зазвичай передбачено ╕ р╕вном╕рне похитування жалюз╕ вгору-донизу - пов╕тря в╕дразу р╕вном╕рно розпод╕ля╓ться по прим╕щенню. У деяких кондиц╕онерах ╓ автоматичн╕ вертикальн╕ жалюз╕, що регулюють пот╕к пов╕тря в горизонтальному напрямку (л╕воруч-праворуч).
Н╕чний режим роботи кондиц╕онера. Якщо потр╕бна робота кондиц╕онера вноч╕ ╕ взагал╕ п╕д час сну, такий режим буде корисний. При його активац╕╖ пристр╕й працю╓ з м╕н╕мальною ╕нтенсивн╕стю (мала швидк╕сть роботи вентилятора - це знижу╓ шум) ╕ плавно п╕двищу╓ (в режим╕ охолодження) або знижу╓ (в режим╕ об╕гр╕ву) температуру на 2-3 градуси протягом к╕лькох годин - створю╓ оптимальн╕ умови для сну. Зазвичай через 7–8 годин роботи в цьому режим╕ кондиц╕онер вимика╓ться або переходить у режим оч╕кування.
Функц╕я «Рестарт» дозволя╓ кондиц╕онеру автоматично вмикатися п╕сля перебо╖в з електроживленням. Причому в╕н в╕дновить роботу в тому режим╕, в якому працював перед збо╓м. Ця функц╕я зараз ╓ у б╕льшост╕ побутових кондиц╕онер╕в.
Таймер ув╕мкнення та вимикання кондиц╕онера. За допомогою 24-годинного таймера можна встановити час автоматичного ув╕мкнення та вимкнення приладу. Наприклад, можна вмикати кондиц╕онер за годину до роботи.
Дистанц╕йне керування кондиц╕онером з╕ смартфона або планшета.Виробники впроваджують можлив╕сть в╕ддаленого керування побутовою техн╕кою у дедал╕ б╕льше пристро╖в. Кондиц╕онер - один ╕з прилад╕в, де таке р╕шення довелося як н╕коли до реч╕. Наприклад, можна на шляху з роботи включити кондиц╕онер, щоб в╕н до при╖зду власника забезпечив комфортну температуру. Якщо забули вимкнути кондиц╕онер — можна це зробити з оф╕су тощо. Також на екран моб╕льного гаджета може виводитися ╕нформац╕я про енергоспоживання кондиц╕онера (полегшений контроль за цим параметром), необх╕дн╕сть зам╕ни або очищення ф╕льтр╕в, температурний режим та ╕нша. Зазвичай, щоб в╕ддалено керувати кондиц╕онером, потр╕бно встановити на смартфон або планшет спец╕альний додаток (для р╕зних платформ св╕й), також знадобиться наявн╕сть ╤нтернету, з'╓днання типу Wi-Fi у прим╕щенн╕, де знаходиться кондиц╕онер.
Датчики руху, сонячного св╕тла, температури
Найб╕льш просунут╕ модел╕ кондиц╕онер╕в оснащен╕ датчиками руху. З появою в к╕мнат╕ людини (або к╕лькох) кондиц╕онер зазвичай почина╓ працювати активн╕ше. Кр╕м того, у моделях з можлив╕стю вертикального та горизонтального напрямку пов╕тряного потоку пов╕тря може надходити безпосередньо до зони присутност╕ користувач╕в. Датчик руху ╓ п╕двищення ефективност╕ роботи кондиц╕онера, а також знижу╓ витрату електроенерг╕╖.
Датчик сонячного св╕тла у прим╕щенн╕ (не плутати з датчиком осв╕тлення). В╕н контролю╓ те, як св╕тло в к╕мнат╕, але врахову╓ саме сонячне св╕тло в╕д в╕кон. Чим б╕льше сонячного св╕тла, тим спекотн╕ше, на думку кондиц╕онера. А отже треба було б зб╕льшити ╕нтенсивн╕сть роботи. Якщо кондиц╕онер «розум╕╓», що за в╕кном буде хмарно, в╕н знижу╓ потужн╕сть охолодження.
Температурний датчик на пульт╕ дистанц╕йного керування (╖м комплектуються ус╕ сучасн╕ спл╕т-системи). Т╕ модел╕, в яких в╕н передбачений, зазвичай можуть спрямовувати пов╕тряний пот╕к у б╕к, де розташований пульт, оск╕льки передбача╓ться, що ╕ користувач знаходиться там же, а отже саме там потр╕бно передус╕м п╕дтримувати температуру пов╕тря. Пов╕трян╕ ф╕льтри кондиц╕онера
У будь-якому кондиц╕онер╕ перед теплообм╕нником у внутр╕шньому блоц╕ завжди ╓ ф╕льтр грубо╖ очистки. В╕н зв╕льня╓ пов╕тря в╕д великого пилу та захища╓ внутр╕шн╕ елементи кондиц╕онера в╕д запилення. Зазвичай такий ф╕льтр ╓ мелокдисперсною с╕ткою, на як╕й накопичу╓ться пил. Це, як правило, ф╕льтр, що ми╓ться. А ось наявн╕сть р╕зних додаткових ф╕льтр╕в (так званих ф╕льтр╕в тонкого очищення пов╕тря) вже залежить в╕д конкретно╖ модел╕ та виробника. Вони здатн╕ зв╕льнити пов╕тря в╕д др╕бних пилових частинок, диму, р╕зних запах╕в, пилку рослин. Кондиц╕онери можуть комплектуватися р╕зними ф╕льтрами тонкого очищення – вуг╕льними (усува╓ непри╓мн╕ запахи), електростатичним (затриму╓ др╕бн╕ частинки) та ╕ншими. Зазначимо, що найб╕льша р╕зноман╕тн╕сть р╕зних ф╕льтр╕в у спл╕т-системах. У моб╕льних кондиц╕онер╕в у цьому сенс╕ все скромн╕ше.Звичайно, додатков╕ ф╕льтри здорожчають модель. До реч╕, об╕йтися тими самими ф╕льтрами протягом багатьох рок╕в не вдасться. Елементи розрахован╕ певний час роботи. Тому ╕нод╕ потр╕бно купувати ╕ встановлювати нов╕ ф╕льтри.
Р╕вень шуму
Р╕вень шуму - ще один важливий параметр, про який не варто забувати, купуючи кондиц╕онер. Особливо якщо Ви плану╓те його встановлення у спальн╕, дитяч╕й, особистому каб╕нет╕ та ╕нших прим╕щеннях, де потр╕бна тиша. Шум вим╕рю╓ться у децибелах (дБ). Б╕льш╕сть побутових спл╕т-систем р╕вень шуму внутр╕шнього блоку лежить у д╕апазон╕ 19–35 дБ, зовн╕шнього блоку — 38–54 дБ. Для пор╕вняння: шум при шепот╕ - 25-30 дБ, а шум в оф╕сному прим╕щенн╕ або гучн╕сть звичайно╖ розмови (не на п╕двищених тонах) - 35-45 дБ, шум жваво╖ вулиц╕ або гучно╖ розмови - 50-70 дБ. Пам'ятайте, що моб╕льний кондиц╕онер через особливост╕ конструкц╕╖ шумить сильн╕ше, н╕ж внутр╕шн╕й блок спл╕т-системи.
Кр╕м того, сл╕д розум╕ти, що б╕льш╕сть виробник╕в акцентують увагу на р╕вн╕ шуму при найнижч╕й ╕нтенсивност╕ роботи кондиц╕онера (швидкост╕ обертання вентилятора), тод╕ як при б╕льш висок╕й ╕нтенсивност╕ та шуму буде б╕льше. Уточнюйте шумов╕ характеристики за середньо╖ та максимально╖ потужност╕.
Робота кондиц╕онера при низьких зовн╕шн╕х температурах
Температура зовн╕шнього пов╕тря значно вплива╓ ефективн╕сть роботи кондиц╕онера. У кожно╖ модел╕ своя м╕н╕мальна та максимальна можлива температура роботи. У режим╕ охолодження нижня межа зазвичай знаходиться у пром╕жку в╕д -5 до +18°С, залежно в╕д модел╕, а верхня – близько +45°С.Для режиму об╕гр╕ву актуальна нижня межа в пром╕жку в╕д -5 до +5° для р╕зних моделей, верхня - близько +20°С. Температурн╕ обмеження завжди ╓ у пос╕бнику з експлуатац╕╖ будь-яко╖ модел╕ кондиц╕онера.
Експлуатац╕я кондиц╕онера при температур╕ нижче за допустиму призводить до нестаб╕льно╖ роботи та обмороження рад╕атора внутр╕шнього блоку, що ╕стотно п╕двищу╓ ризик виходу пристрою з ладу. Б╕льш╕сть побутових кондиц╕онер╕в не призначен╕ для роботи за температури зовн╕шнього пов╕тря нижче -5°С. Однак ╓ побутов╕ кондиц╕онери, як╕ можуть працювати взимку. Виробники оснащують ╖х спец╕альними додатковими елементами конструкц╕╖, що дозволяють п╕д╕гр╕вати дренажний канал, картер компресора, а також керувати при низьких температурах за бортом роботою вентилятора зовн╕шнього блоку. Коли кондиц╕онер ма╓ таку зимову п╕дготовку, в╕н може працювати при зовн╕шн╕й температур╕ в╕д -15 до -30°С. Але врахуйте, що ╕ у п╕дготовленого кондиц╕онера при зниженн╕ температури зменшу╓ться ККД, потужн╕сть охолодження та об╕гр╕ву. Наприклад, якщо за в╕кном двадцятиградусний мороз, то продуктивн╕сть кондиц╕онера зазвичай пада╓ в 3 рази в пор╕внянн╕ з ном╕нальним значенням.
Звичайно, можлив╕сть роботи кондиц╕онера взимку подорожча╓ модель. Для б╕льшост╕ користувач╕в у наш╕й кра╖н╕ все ж таки актуальн╕ модел╕ з╕ «звичайним» робочим д╕апазоном температур: кондиц╕онер у нас використову╓ться т╕льки в теплу пору року, коли в╕н забезпечу╓ охолодження пов╕тря в спеку або п╕двищу╓ температуру в прохолодний л╕тн╕й або ос╕нн╕й день. Але при низьких м╕нусових температурах як додаткове джерело тепла лог╕чн╕ше використовувати об╕гр╕вач.
Клас енергоефективност╕ кондиц╕онера
Для сучасно╖ побутово╖ техн╕ки ╕снують класи енергоефективност╕, що позначаються латинськими л╕терами: в╕д A до G. A – найвища енергоефективн╕сть (низьке споживання електрики), а G – низька (висока витрата енерг╕╖). Клас А з недавнього часу доповнився п╕дкласами А+, А++ ╕ А+++, де кожен знак «+» означа╓ зниження енергоспоживання приблизно на 10% у пор╕внянн╕ з класом А.
Враховуючи, що кондиц╕онер часто (особливо у спеку, звичайно) працю╓ тривалий час, бажано набувати економ╕чно╖ модел╕, оск╕льки це знизить витрати на електроенерг╕ю, варт╕сть яко╖ пост╕йно зроста╓. Але сл╕д розум╕ти, що кондиц╕онери з найвищим класом енергоефективност╕ (А++, А+++) можуть коштувати в╕дчутно дорожче, н╕ж, наприклад, модел╕ класу А. Отже, тут потр╕бно спробувати прорахувати реальн╕ витрати на електрику та ступ╕нь економ╕╖.
Зробити такий розрахунок не так просто — незрозум╕ло, наск╕льки ╕нтенсивно власник використовуватиме кондиц╕онер, ск╕льки часу прилад пропрацю╓ за р╕к — це залежить в╕д погодних умов, ╕нших фактор╕в.Однак за середн╕й р╕чний показник (який далеко не завжди в╕рний у кожному конкретному випадку) прийнято значення 500 годин у режим╕ охолодження за максимально╖ ╕нтенсивност╕ роботи. Цю цифру сл╕д помножити значення загально╖ вх╕дний потужност╕ кондиц╕онера. Добуток ще раз множиться — на ц╕ну електрики (тариф).
Монтаж кондиц╕онера
Хоча монтаж кондиц╕онера зд╕йсню╓ться вже п╕сля його покупки — це дуже важливий момент, про який ми також згада╓мо. Небажаний самост╕йний монтаж ц╕╓╖ техн╕ки. Справа в тому, що найб╕льша к╕льк╕сть поломок кондиц╕онер╕в (мова про спл╕т-системи) в╕дбува╓ться саме через неправильну установку, що зд╕йсню╓ться непрофес╕йними монтажниками.
Тому встановлювати кондиц╕онер потр╕бно лише силами сертиф╕кованих спец╕ал╕ст╕в. Б╕льш╕сть великих виробник╕в кондиц╕онер╕в мають сво╖ служби монтажу, ╕нформац╕я про як╕ ╓ на оф╕ц╕йних сайтах. Висококласн╕ сертиф╕кован╕ фах╕вц╕ з╕ встановлення спл╕т-систем працюють ╕ в наш╕й серв╕сн╕й служб╕, тому установку кондиц╕онера можна замовити безпосередньо в момент його покупки.
Пров╕дн╕ виробники
У нашому магазин╕ представлен╕ кондиц╕онери р╕зних тип╕в та ц╕нових категор╕й в╕д пров╕дних св╕тових виробник╕в кл╕матично╖ техн╕ки. Це модел╕ таких марок як Samsung, Ballu, Delfa, Electrolux, IDEA, Kaiser, LG, Midea, Orion, Zanussi та ╕нш╕.